Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Praca z energią pieniędzy

Dziś pracować będziemy z energią pieniędzy. Cel jest zrozumiały: zwiększenie bazowej pieniężnej masy w naszych portfelach 😉 Tak jak już mówiliśmy we wpisie o środowisku pieniędzy: pieniądze to energia społeczeństwa, mająca fizyczną formę, i jak każda energia, mająca swoje potoki, prądy, energoinformacyjne przedmioty i obiekty.

Pracować będziemy z dwoma znanymi nam odczuciami (które są oparte na wspomnieniach):

1. odczucie oparte na wspomnieniu otrzymania pieniędzy

2. odczucie oparte na wspomnieniu, kiedy pieniądze traciliśmy z przyjemnością: gdy np. zakupy były udane i przyjemne.

Najważniejsze w tej technice jest to, aby przepuścić przez siebie te dwa odczucia i uczynić siebie przewodnikiem pieniężnego potoku pieniężnego.

Siadamy wygodnie, zamykamy oczy. Przeprowadzamy harmonizację przez stan wzorcowy. Odczuwamy centralne potoki, wzmacniamy je. Teraz, na wdechu, wdychamy przez skórę swojego ciała, wdychamy energią, wdychamy energię z odczucia otrzymania pieniędzy, odczuwamy jak pieniądze przenikają, dosłownie zapełniają nas.

Na wydechu, spokojnie i powoli, z przyjemnością wydychamy całym ciałem, każdą komórką ciała, wydychamy sharmonizowaną energię dwóch potoków z napełnieniem odczucia komfortowego wydawania pieniędzy.

Zatem wdech, wydech, wdech wydech. Cel danej techniki, to zrobić z siebie pieniężny przekaźnik. Im więcej energii pieniędzy przepuścimy przez siebie, tym więcej pieniędzy zacznie do tego zbiornika energetycznego przyciągać się w przestrzeni obiektywnej.

Można odczucie „pieniężnego oddychania” zakotwiczyć. Wtedy, przy dowolnym wzmocnieniu centralnych potoków (CP,) będzie u nas występować jednocześnie wzmocnienie „kumulacji” i ruchu wokół nas pieniężnej energii. Trzeba jedynie nałożyć odczucie pieniędzy na odczucie CP.

Zakotwiczyć pracę z potokami można na wiele sposobów:

1. Wykonywać tą technikę regularnie, w jednej i tej samej porze doby, w ciągu jakiegoś okresu czasu (póki nie nastąpi efekt automatu, że przy wzmocnieniu potoków idzie ruch „pieniężnych” odczuć).

2. W czasie przeprowadzania tej techniki zakotwiczamy te odczucia na jakikolwiek obraz (jak to robiliśmy na drugim stopniu kiedy ustawialiśmy na kotwicę alternatywny stan wzorcowy (ASW).

3. Możemy zakotwiczyć te odczucia w WIP‚ie. Jak wiadomo, możliwości naszej przestrzeni wirtualnej są nieograniczone.

To wszystko. Dużo kasy życzę!!

Dodaj komentarz