Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Nieśmiałośc i skrępowanie- jak przekształcić te odczucia w pewnosć?

Któż z nas nie czuł się skrępowany w tej lub innej sytuacji? Nawet jeśli jesteś w gruncie rzeczy pewnym siebie człowiekiem, pojawiają się czasami sytuacje o „podwyższonej ważności i znaczności” i wtedy nagle zaczynasz odczuwać niepewność. Bywają nawet przypadki patologicznej nieśmiałości.

Odczucie skrępowania i nieśmiałości- to w większości odczucie nieistniejącego zjawiska. Nieśmiałość- to nie to co widzą lub odbierają otaczający nas ludzie, a to co czujecie lub boicie się poczuć Wy sami. Czasami konieczne jest poradzenie sobie z tym, szczególnie jeśli się jest nieśmiałym człowiekiem. Bywają w życiu sytuacje, kiedy po prostu wręcz koniecznością życiową jest, by promieniować pewnością. Takich momentów można wymienić bardzo dużo, dlatego nie będę uściślać ich. I tak wiadome jest dla każdego, w jakich sytuacjach ważne jest, by nastąpić na odcisk swojej nieśmiałości.

Metody energetyczne pomogą nam to zrobić- przecież cały problem nieśmiałości- polega na nieprzerwanym kontrolowaniu schematu swojego działania świadomością. To coś przeciwnego do mentalnego jąkania się. Oddzielając energetyczny schemat zachowania i nie koncentrując się na nim więcej, można pokonać ten problem.

Teraz opiszę technikę:

Siadamy wygodnie i dla łatwiejszego skupienia zamykamy oczy. Odczuwamy potrzebny nam schemat zachowania. Kreujemy nasz algorytm zachowania w odczuciach, wprawiamy w ruch schemat przyszłych działań w WIP’ie. Nasycamy ten algorytm energią naszych centralnych potoków, jednocześnie wzmacniając je. Później, gdy już nasyciliśmy nasz zaplanowany algorytm zachowania energią naszych potoków, zanurzamy go w ciało eteryczne (tak samo jak pogrążamy w ciało eteryczne integralne odczucie celu przy zawijaniu programów na drugim stopniu) i, wraz ze wzmocnieniem rozhuśtanych centralnych potoków, łączymy w jedność nasze ciało eteryczne z „włożonym” algorytmem zaplanowanego zachowania. To wszystko! Odpuszczamy odczucia i otwieramy oczy.

Można zrobić też jeszcze jedną rzecz, przy okazji pracy z tym niedostatkiem. Przed tym, gdy integrujemy w ciele eterycznym stworzony model naszego zachowania, można tak jak to się robi na drugim stopniu, zaobserwować przeszkadzające nam elementy w motoryce i w świadomości, następnie wyizolować je i wyciągnąć z ciała eterycznego tak samo jak to się robi z karmą na zajęciach drugiego stopnia. Po tym wyrzuceniu, trzeba rozhuśtać potoki i sharmonizować je przez stan wzorcowy, a przede wszystkim ustawić integralne odczucie nowego algorytmu zachowania dla naszej motoryki.

O socjalnym zaletach tej techniki, sądzę, że opowiadać nie trzeba 😉

Życzę Wam powodzenia i zwycięstw!!

Dodaj komentarz