Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Jak znaleźć człowieka lub dowolną zgubioną lub potrzebną rzecz?

Chcę podzielić się jedną prostą i aktualnie bardzo użyteczną techniką szukania przedmiotów lub ludzi lub czegokolwiek sobie życzymy..

Ta technika jest bardzo prosta w zastosowaniu nawet dla tych, którzy znają jedynie podstawy pierwszego stopnia. Jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Wystarczy odrobina regularnego treningu i działać będzie ona po prostu na „Hura!”, zawsze- 100%.

Zatem sama technika:

Robimy eteryczna kulkę z energii swoich potoków i utrzymując ją uwagą, przekładamy na jedną dłoń, a następnie dajemy jej polecenie, by kiedy skierujemy rękę we właściwym kierunku zaczęła pulsować lub w inny sposób reagować na dobry kierunek.

Przykład zastosowania: w sklepie chcemy znaleźć jakiś określony towar. Robimy kulkę i dajemy jej polecenie, by kiedy skierujemy rękę w dobrym kierunku, to znaczy tam gdzie znajduje się ten towar, kulka zaczynała pulsować (sprawdźcie ręką 360 stopni tylko niezauważalnie dla wszystkich, by ludzie nie pokazywali Was palcami 😉 ).

Można włożyć do kulki po prostu obraz potrzebnego nam przedmiotu lub człowieka. Nie bawmy się z tym zbyt długo. Wystarczy jedynie integralne odczucie, które można stworzyć w 2-4 sekundy. Otrzymujemy w rezultacie taki energetyczny system namierzania.

I jeszcze jeden ważny moment: potrzeba, by w czasie tej niedużej pracy oczyścić głowę z emocji i skupić się na odczuciach. Czyli innymi słowy, wyłączcie wewnętrznego krytyka.

Powodzenia Wam i wielkich dokonań!!!

Autor: Aleksander K.

Żródło: Блог о ДЭИРе

Dodaj komentarz