Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Jak wyłączyc część siebie, która przeszkadza wykonać nam założoną pracę?

Bywa, że na przykład potrzeba dokończyć jakąś pracę, a naszą duszę ciągnie i ciągnie na przykład do wieczornego spotkania z miłością. Ale tak jest przecież nie zawsze dobrze, bo myśląc tylko o miłości pracy nie dokończymy, a potem wieczór sobie zepsujemy niepokojem o czekającej niezrobionej pracy. Można na szczęście trochę przyhamować siebie i zrobić tak, aby jedno drugiemu nie przeszkadzało. Jak na przykład teraz, gdy czytamy ten wpis, ale u nas są jeszcze inne rzeczy do zrobienia, które zostały na czas tego czytania przełożone. Pokażę tą technikę na tym przykładzie.

Technika:

Odczuwamy czynności, sprawy, które mogą nam przeszkodzić w wykonaniu naszej założonej pracy i wystawiamy je za granicę pomieszczenia, w którym się znajdujemy. Następnie odczuwamy pracę, które mamy wykonać teraz, odczuwamy energetyczny związek z tą pracą. Nasycamy te związki z naszymi bieżącymi zajęciem energią z potoku Wschodzącego (WS).

Następnie wzmacniamy nasz potok schodzący (ZS) i nasycamy nim związki ze sprawami, czynnościami, które wystawiliśmy wcześniej za granicę pomieszczenia, w którym teraz jesteśmy.

Odrzucamy koncentrację, otwieramy oczy. Ostro wzmacniamy obydwa centralne potoki, nasycamy energią potoków swoje ciało i oceniamy swój stan. Czy wszystkie poboczne czynności jakby odsunęły się?

Jeśli będziemy poddawać się samoregulacji, to będziemy wytwarzać tylko szum i emocje. Czasami trzeba i pracę wykonać.. 😉

Powodzenia w pracy 🙂