Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Jak uwolnić się od nieprzyjemnych myśli?

Przypominacie sobie, jak czasem trudno uwolnić się od ciężkich, nieprzyjemnych, przygnębiających myśli? Myślę, że tak!  Szczególnie kiedy zaczyna się pracować z pozytywnym myśleniem, najtrudniej jest przestać „myśleć te świństwa”.

Spróbujcie teraz myśleć o czym chcecie, tylko nie o zielonej małpie. I jak? Udaje się? To jest właśnie to! Teraz o czymś innym, niż o zielonej małpie myśleć nie możemy lub stale ta zielona małpa nam wraca.. Jak tak żyć? A przecież o materializacji naszych myśli nie mnie Wam opowiadać..

Spróbujmy jednak wyrzucić z głowy wszystkie niepotrzebne nam myśli, a przy okazji i uwolnić się od myślenia o „zielonej małpie”. By uwolnić się od takich myśli, wystarczy zabrać od nich energię, którą są nasycone. Istnieje oczywiście technika, która nam w tym pomoże. Spróbujemy ją zastosować?

Ok, zatem i sama technika:

Koncentrujemy się na naszej myśli, od której chcemy uwolnić się (i bez koncentracji na niej pewnie by się obyło, ale żeby nie było, to piszę i o tym etapie 🙂 ). Zamykamy oczy i zaczynamy zatrzymywać nasz potok wschodzący. Zrzucamy cały WP z ciała- potok wschodzący powinien zostać tylko w rękach i tworzymy z niego kulkę. W naszej kulce energetycznej powinien skupić się cały pozostały potok wschodzący pozostały jeszcze w ciele.

Zrzucamy naszą myśl, od której chcemy się uwolnić w trzymaną kulkę energii i wyrzucamy tę kulkę do Ziemi (przepływającej wody, spłuczki).

Teraz przypominamy sobie coś przyjemnego i na tej fali pozytywnych odczuć wzmacniamy nasz potok wschodzący. Robimy z tego potoku nowa kulkę energii i nasycamy go tymi przyjemnym odczuciem-wspomnieniem, jednocześnie maksymalnie pompując ją naszym potokiem wschodzącym.

Na koniec zanurzamy kulkę w Anahacie i utrwalamy stan ogólnego mocnego nasycenia całego ciała potokiem wschodzącym.

 Powodzenia! Pozytywnych myśli i przeżyć 🙂

Dodaj komentarz