Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Jak poznać przyszłość?

Dziś opowiem o tym, jak zdiagnozować sytuację, której warianty to:„odbędzie się”- „nie odbędzie się”. Ta technika, to jedna z tych, które są przedstawiane na seminarium „Prawidłowe przewidywanie przyszłości”.

Zatem, jak poznać z jakim prawdopodobieństwem będzie rozwijać się w przyszłości, to lub inne interesujące nas zdarzenie?

Na wewnętrznym ekranie powoli i ze wszystkimi detalami odtwarzamy interesujące nas zdarzenie z przyszłości w tym wariancie, w którym chcemy by się rozegrał. Następnie kierujemy w to zdarzenie w przestrzeni wirtualnej (WIP) potok wschodzący i rejestrujemy wszelkie zmiany w odczuciach. Czy potok wschodzący (WP) powraca do nas? Czy też odchodzi on bezpowrotnie jakby wpadał w rurę?

Jeszcze wariant pracy ze zdarzeniami z przyszłości z pomocą WIP (przestrzeni wirtualnej). Myślimy o sytuacji- znajdujemy jej obszar w WIP- kierujemy w ten obszar energię WP- oceniamy siłę, jakość i komfort wymiany energii.

Im bardziej komfortowo i mocno odczuwamy powrót energii, tym wyższe prawdopodobieństwo zajścia danego przyszłego zdarzenia. Jeśli energia odchodzi jakby w rurę i nie ma najmniejszego zamiaru do nas wrócić, to zdarzenie nie zrealizuje się.

Uwaga: dla treningu, by wszystko pojąć i odczuć jakość i ilość powracającej energii, proponuję potrenować na zdarzeniach, których prawdopodobieństwo zajścia wynosi 100%. (np. wschód słońca lub to, czy ty w ciągu godziny wypijesz filiżankę kawy) i popracujcie także ze zdarzeniem, które według Waszej opinii nie powinno się wydarzyć, by poczuć jak potok odchodzi nie powracając (np. prawdopodobieństwo tego, że zostaniesz kosmonautą albo górnikiem).

Trenujcie najpierw na zdarzeniach niezbyt ważnych i niewiele znaczących. A gdy tylko uzyskacie stabilny nawyk, będziecie mogli przejść do poważniejszych rzeczy.

Powodzenia w prorokowaniu 🙂

Źródło: Блог о ДЭИРе

Dodaj komentarz